Kalendář akcí

Restaurace Retro Gril a Na Vyhlídce

Restaurace Retro gril a restaurace Na Vyhlídce, jsou součástí celého areálu Vinařství U Kapličky a nabízí Vám tradiční moravskou, ale i mezinárodní kuchyni. 

RESTAURACE A PENZION „NA VYHLÍDCE“ - NOVINKA 2015


Novou část Vinařství u Kapličky “Na Vyhlídce” jsme pro Vás otevřeli v září 2015 a doplnili jsme tak celý areál o dalších 31 luxusních pokojů a apartmánů včetně klimatizace a dále pak nové kongresové centrum „Na Vyhlídce“ se dvěma konferenčními sály a venkovní letní terasou pro pořádání všech druhů eventů, jako jsou kongresy, školení, konference, prezentace, svatby a teambuildingové aktivity.

Kapacita restaurace Retro gril je 120 míst, salonek s kapacitou 40 osob, v létě otevřena zahrádka pro 160 osob. Možnost uspořádání soukromých akcí, svateb, večírků, školení či příjemných posezení s přáteli.

Kapacita restaurace Na Vyhlídce je 90 míst a je otevřena k možnosti uspořádání soukromých akcí, svateb, večírků, školení či příjemných posezení s přáteli na objednávku a v zimním období přes víkendy pro veřejnost.

V roce 2014 jsme pro Vás otevřeli novou letní terasu s barem, venkovním vyhřívaným bazénem s výhledem do vinic a na Lednický areál, dětské brouzdaliště a hřiště...

Šéfkuchař Vinařství U Kapličky

Veškeré pokrmy pro Vás připravuje šéfkuchař Tomáš Jakeš, člen AKC ČR, který má bohaté zkušenosti ze zahraničí, kde pracoval jako Chef de partie ve Francii v městě Obernai, restaurant La Halle aux Blés pod vedením michelinského šéfkuchaře Dominique Ehrharda. 

Rezervace míst na tel.: +420 725 575 255 (rezervujte prosím pouze v otvírací době, děkujeme).

Rezervace firemních a soukromých akcí 20 a více osob tel.: +420 724 054 955

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba :

Neděle - Čtvrtek  10:00 - 22:00
Pátek - Sobota 10:00 - 22:00

 

Virtuální prohlídka restaurace Retro Gril

Novinky

Víno
Retro Club
Restaurace
Penzion
Miss Víno
x
Kulturní kalendář Vinařství U Kapličky