Kalendář akcí

Penzion

PENZION A RESTAURACE „NA VYHLÍDCE“ - NOVINKA 2015
Novou část Vinařství U Kapličky “Na Vyhlídce” jsme pro Vás otevřeli v září 2015 a doplnili jsme tak celý areál o dalších 31 luxusních pokojů a apartmánů včetně klimatizace a dále pak nové kongresové centrum „Na Vyhlídce“ se dvěma konferenčními sály a venkovní letní terasou pro pořádání všech druhů eventů, jako jsou kongresy, školení, konference, prezentace, svatby a teambuildingové aktivity.

Celý nový areál „Na Vyhlídce“ je pojmenován díky jedinečnému a překrásnému výhledu na Ladnicko-valtický areál, vodní nádrž Nové Mlýny, Pálavu a okolní vinice. Součástí celého areálu „Na Vyhlídce“ jsou také nové sklepy s jedinečnou rotundou v podzemí, která propojila celý původní sklepní areál s původními sklepy
budovanými v roce 2005.

Nyní nabízíme ubytování v 91 pokojích s celkovou kapacitou 267 lůžek a to ve třech rezidencích - "VINAŘSTVÍ, RETRO A NA VYHLÍDCE"

Nyní si můžete vybrat stylové pokoje našeho Vinařství U Kapličky ve třech částech. VINAŘSTVÍ - každý pokoj je pojmenován po vinné odrůdě a kapacita je 35 pokojů či apartmánů se 109 lůžky. RETRO - můžete se nechat unášet nostalgií na pokojích v Retro stylu kde Vám nabídneme pohodlné, komfortní a příjemné ubytování ve 26 pokojích se 74 lůžky. NA VYHLÍDCE - nejnovejší část, kde každý pokoj disponuje terasou s výhledem na Lednicko - valtický areál či vinice. Zde Vám nabízíme komfortní pokoje s klimatizací, apartmány s vířivkou s celkovou kapacitou 31 pokojů a 85 lůžek.

Klidně se napijte, u nás můžete i přespat...

Cítíte se být po ochutnávce vín příjemně omámeni a padá na vás únava? Stylový penzion je vám v takovém případě plně k dispozici. Ale samozřejmě vám poslouží i v případě, zatoužíte-li po klidné a ničím nerušené rodinné dovolené strávené projížděním se unikátní přírodou po zdejších cyklostezkách, putováním za památkami nebo jen lenošením u vody. 

Provozní doba recepce a vinotéky:

Pondělí - Neděle: 8 - 20 hod.

*Změna provozní doby vyhrazena.

Telefon, ubytování, recepce, vinotéka: +420 606 766 147, +420 727 877 519

Bezdrátové připojení k internetu Wi-Fi naleznete takřka po celém areálu Vinařství U Kapličky.

Novinky

Víno
Retro Club
Restaurace
Penzion
Miss Víno
x
Kulturní kalendář Vinařství U Kapličky